Back to top

Інвестиції

Додано 20.10.2020 - 21:16, Поливяна.
Я, Поливяна Анастасія живу в Полтава, Мильці, в мене затримка мовного розвитку на фоні психологічного розвитку (ЗМР ), мені 11 років ! Я родилась здоровою дівчинкою, але в 3 місяці була зроблена прививка АКДС яка перевернула моє життя назавжди!
Додано 06.10.2020 - 21:31, Босик Людмила Василівна.
Одна з чотирьох існуючих і діючих в Україні вузькоколійок, приміський рейс ЛЗ "Антонівка-Зарічне", у народі - "Поліський трамвай" сполучає територію колишніх трьох районів і заберзпечує доїзд населення на території 106-кілометрової лінії вузькоколійки до широкої колії та класичного залізничного транспорту.
Додано 05.10.2020 - 23:28, Авдєєв Роман.
На даний момент Хортицький мікрорайон один з найбільш обділених по частині присутності торгово-розважальних закладів. При цьому за адресою пр. Ювілейний 23Б вже багато років простоює колишній гастроном. Власники розвивати цю площу ніяк не хочуть і не планують. Необхідно вжити заходів для розвитку цієї частини району.
Додано 30.09.2020 - 22:49, Андрій .
Через наше село проходи Дністерський каньйон біля нього є хороші місця де можна розташувати місця для відпочинку як літом так зимою Також є місця де можна спорудити траси для катання на лижах і на санах Також є місця для еко туризму катання верхи лісами де є дороги Також є недалеко міст через річку Дністер до нього 14км а від нього до Буковеля 140 км
Додано 30.09.2020 - 19:13, Тібор Лендєл.
Я пропоную - В кожному Районі, кожної Області, створити (на початку) Одне с/г підприємство - Державне, яке за Державні Кошти забезпечити : 1.
Вирубка лісів в басейні Амазонки призведе до скорочення врожаїв. Розширення площі сільськогосподарських угідь і пасовищ призведе до скорочення виробництва сільського господарства і тваринництва, негативно позначиться на врожаї сої та кормових культур". Соя для корів а корови роблять метан.