Back to top

Економічна активність

Додано 21.10.2020 - 17:17, Сергій Шенгерей.
Пропоную скасувати пільги учасників бойових дій в обмін на одноразову грошову допомогу в розмірі одного мільйона гривень. Держава заощадить мільярди гривень з роками на пільгах
Инновационная Индустриализация Украины обеспечивает значительное увеличение зарплат и пенсий в Украине минимум до $3000 за счёт строительства новых заводов на основе моих передовых технологий ,так как возрастают доходы бюджета за счёт налогов.Сильная Украина за счёт промышленной мощности и передовой экономики обеспечивает освобождение Донбасса и Крыма, так как их жители захотят получать большие за
Додано 20.10.2020 - 18:54, Андрій Назаренко .
Прийняти закон для малозабезпечених громадян (не молодіжне кредитування), щоб фінансові установи України видавали малозабезпеченим громадянам доступний кредит на придбання соціального житла за доступною не більше 5% ставкою, які перебувають роками на квартирному обліку.
Додано 16.10.2020 - 22:20, Сергій.
Страна потребує повернення до винахідників, до науковців, які мають огромний потенціал, та ще в Україні, бо вони патріоти. Але Держава навіть не знає, що це єдиний шанс України навдогнать Европу та інші країни. Наш науковий колектив має розробки з пошуку корисних копалень.
Додано 15.10.2020 - 12:51, Капштик Михайло Васильович.
Програма кооперативу “Перехід IV“ Пропонуємо Вам познайомитися з нашим проектом порталу, по розгортанню в Україні нової соціально - комерційної мережі, пошукова система якої використовує адресну базу. Нам вдалося різні форми занесення адресів, у особисті дані громадян України, привести до єдиного стандарту.
Додано 14.10.2020 - 20:21, Ольга.
Найкраще рішення яке потрібно реалізувати зараз і це можливо зробити швидко. Нова економічна система вирішить багато питаньзбангатьох сфер діяльності і дозволить прискорити розвиток. Звільнить від проблем і призведе зо мирного обєднання при правильній реалізації. Скоріше відбудеться перехід виробництва і інших сфер до технологій що працюють самостійно.
Додано 05.10.2020 - 23:27, Володимир Зеленчук.
Створення кредитної спілки для розвитку фінансування малих фермерів та сімейних ферм
Додано 05.10.2020 - 23:19, Володимир Зеленчук.
Створення «Центру підтримки агробізнесу» для стимулювання розвитку агросфери регіону.
Проблема в тому, що урбанізація стягує виробничі потужності і трудові ресурси до великих міст. Кожного дня мільйони українців їдуть працювати в місто, а проживають фактично в передмісті. Звісно, місто і отримує ПДФО від діяльності цих робітників, а по факту умови для проживання їм має забезпечити їх населений пункт.
Додано 05.10.2020 - 12:48, Анатолій Рекун.
Проект МЕМОРАНДУМ про наміри щодо створення належних умов життя громадян та стабільного розвитку м.Черкаси __.10.2020 р. м.

Сторінки