Back to top

Будівництво та розвиток територій

Додано 22.10.2020 - 14:30, Петьоріна Вікторія.
У нашому місті є декілька невеликих парків. Цього року в парку ім Тараса Шевченка вже відремонтували головний тратуар, але залишилося ще два бічних, які теж потребують ремонту.
Додано 21.10.2020 - 17:08, Олег Кливак.
Я Кливак Олег Валентинович! Я хочу щоб у моєму м. Стрий були комфортні парки для відпочинку Стриян та їхніх Спадкоємців!
Додано 21.10.2020 - 12:50, Anatoliy Strashdnko.
Ввести мораторій на будівництво житлових будинків на 5років. За цей час повністю добудувати і ввести в експлуатацію всі недобудови. В також пов'язані з ними магістралі і комунікації
Додано 20.10.2020 - 23:55, Ольга Маркова.
Проэкт на новый стадион сделан давно а стадион не построили . Очень много деток, тренируется в соседнем селе . Занимают призовые места . Очень нужен новый стадион.
По всій Україні є безліч різних споруд які просто закинуті та потребують або сносу або ремонту,а також по всій країні є дуже багато молодих сімей котрі вимушені брати грабіжницькі іпотеки чи винаймати житло!Чому не зробити для молодих сімей Молодіжний жилий фонд,націоналізувати всі будови які не використовуються зробити які підлягають ремонту,і демонтувати ті котрі не підлягають і з демонтованого
Додано 19.10.2020 - 16:45, Руслан Горобець.
треба створити контролюючу інстанцію (дійсно працюючу, а не лише на папері) за якістю дорожнього будівництва та БЕЗПЕКОЮ під час проведення ремонтних робіт у м.Ладижин та прилеглих селах....щоб контролювали/КАРАЛИ за неналежне/неякісне проведення робіт....
Додано 19.10.2020 - 06:13, Урбан юлия.
Здравствуйте. Я мама сыночка,который ходит в сад №14 кривого рога. Хотелось бы чтобы наши дети играли на площадках,спали в теплых группах. Окна старые,дерево. За счет родителей фондов потехоньку вставляют. Ремонты тоже мы,тюли и.т.д По поводу детских площадок. Кроме бетонных павильонов ничего нет. А хотелось бы маленькие песочницы,качели и.л.д Ничего нет,абсолютно.
Додано 16.10.2020 - 15:10, PhD.Serghei Pizentali.
Cutisproject for Central Ukraine 1000 Year's Old Magdeburg Law Legendary City Central Ukraine Lubny,Кадровий резерв України.CALL FOR PROJECT PROPOSALS FUNDED BY THE EUROPEAN COMMISSION Democracy Grants Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST)Ukrainian “Youth Engagement” CSSF ProgrammeEuprostir,CITY DIIA gov.ua Club Participation.Швейцарско-украинский проект "Поддержка децентрализац
Додано 15.10.2020 - 19:47, Юрій Попадинець.
В Закарпатскіх села в літку дуже сильно страждають люди без питної води особливо в гірьских населенях там в загалі немае води .а шоб зробити скважену некожен це може собі позволити.бо це коштуе велики гроші.
https://docs.google.com/presentation/d/18vI8AihgjjFi1wA2Sj-BqJ1H1d6A4MIbTm_Wv3CBGDc/edit#slide=id.p Щоб повернути українців до дому, і не втратити тих що ще залишились, потрібні швидкі, видимі зрушення. Пропоную ідею проекту "Зміни в Україні починаються з приведення будинків в провінційних містах і містечках до європейського рівня ".

Сторінки